444 36 14

444 36 14

SAKARYA DAİKİN TEKNİK SERVİSİ

DAİKİN

KLİMA BAKIMI ve TAMİR SERVİSİ

SAKARYA

DAİKİN TEKNİK SERVİSİ
 • GEZİCİ SERVİS

  Sakarya'nın her noktasında 7/24 destek alabileceğiniz bir servis var. Klima Servisi olarak her an hizmetinizdeyiz. Bir telefon ile bize ulaşıp güven hissedebileceğiniz güleryüzlü ekibimizi ayağınıza kadar gönderir ve tüm sorunlarınızı hallederiz.

  DEVAMI
 • KOLAY ÖDEME

  Klima Servisi olarak öncelikli hedefimiz hiç kuşkusuz müşteri memnuniyetidir. Servis işleminin ardından ödemelerinizi nakit olarak yapamıyorsanız hiç telaş etmeyin. Mobil pos ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

  DEVAMI
 • 7/24 DESTEK

  7/24 telefonla bize ulaşabilir daikin ile ilgili destek alabilirsiniz. Sorunlarınız için servis talebinde bulunabilirisiniz.


  444 36 14

  DEVAMI

HOŞGELDİNİZ


Sakarya Klima Servisi olarak Daikin teknik servisi servis hizmetini Sakarya'nın tüm mahallelerinde sunmaktayız. Klima servisi, Klima kart tamiri, Klima bakımı, Klima arıza onarımı ve Klima parça değişim hizmeti vermekteyiz.

Sakarya'nın hemen hemen bir çok mahallesinde, yılların birikimi ve tecrübeli teknik ekip ile sürekli hizmetinizdeyiz.

Bir telefonla yanınızdayız. 444 36 14 - numaralı telefonlardan bize ulaşarak, daikin teknik servis hizmetini alabilirsiniz. Sakarya'nın her bölgesini ağ gibi saran güçlü teknik ekibi bünyesinde barındıran daikin teknik servisi her geçen gün daha da güçlenmekte, siz değerli müşterilemize daha iyi hizmeti hedeflemektedir.

DAİKİN SERVİS HİZMETİ

Sakarya'un bİr çok İlçesİnde süreklİ hİzmetİnİzdeyİz.

Klima Servisi olarak daikin teknik servis hizmetini Sakarya'nın hemen hemen tüm ilçeler ve mahallelerinde sunmaktayız. Klima servisi, Klima kart tamiri, Klima bakımı, Klima arıza onarımı ve Klima parça değişim hizmeti vermekteyiz.

Daikin ilgili sorunlarda, veya bakım günü geldiğinde telaş etmeyin. Hemen arayın! ve size en yakın servisimizi yönlendirelim. Daikin ilgili tüm sorunlarda size yardımcı olalım.
444 36 14